Ana SayfaMagazin5 milyon TL'ye güzellik merkezi açan Nihat Doğan, zarara uğrayınca mekanını devretti

5 milyon TL’ye güzellik merkezi açan Nihat Doğan, zarara uğrayınca mekanını devretti

Sessiz sedasız üç aylık hamile olduğu ortaya çıkan sevgilisi Arezoo Gharlar’la evlenen Nihat Doğan, 5 milyon TL harcayarak güzellik merkezi açmıştı. Nihat Doğan bu sektörde umduğunu bulamadı. Büyük zarar eden Doğan, açtığı merkezi kapattı ve yakınlarına da “Keşke bu işe girmeseydim” diyerek dert yandı.

Şarkıcılığın yanında sunuculuk da yapan Nihat Doğan, sevgilisi Arezoo Gharlar ile hayatını birleştirdi. Bir arkadaş ortamında tanışan ve yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan çift, geçtiğimiz haftalarda nikah masasına oturdu. Düğünde nikah şahidi Erol Köse olurken; törenden kareler sosyal medyadan paylaşıldı. 

“SEN, BANA ALLAH’IN VERDİĞİ BİR ÖDÜLSÜN”

Nihat Doğan, mutlu gününden karelerine, “Sen, bana Allah’ın verdiği bir ödülsün. Sen bana cennetten bir gülsün, gülücüksün. Hoş geldin hayatıma. Sonsuza kadar birlikte yaşamak yaşlanmak dileğiyle dünyam benim. Bir maşallahınızı alalım” notunu düştü.

“BEBEK İÇİN ELİMİZİ ÇABUK TUTMAK İSTEDİK”

Öte yandan Doğan’ın hayatını birleştirdiği Arezoo Gharlar’ın üç aylık hamile olduğu iddiası da magazin gündemine bomba gibi düştü. Konuyla ilgili sessizliğini Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’a bozan türkücü, “Dini nikâhımız yapılmıştı, Düğün yapacağımız esnada amcamın hanımını kaybettik. Bu nedenle düğünü ertelemiştik. Ama eşimin bebek beklemesi nedeniyle şimdi resmi nikâhı kıydık” diye konuştu. Eşini evliliğe ikna etmek için peşinden İran’a gittiğini de vurgulayan şarkıcı, “Arzu Hanım’ın peşinden çok koştum, evlenmek için çok uğraştım. Sonra annemle İran’a gidip ailesinden istedik” demişti.

5 milyon TLye güzellik merkezi açan Nihat Doğan, zarara uğrayınca mekanını devretti

GÜZELLİK MERKEZİ AÇMIŞTI

Kısa süre önce apar topar evlenmesiyle gündeme gelen Nihat Doğan’ın işleri pek yolunda gitmiyor. Baba olmaya hazırlanan Doğan, Cengiz Kurtoğlu gibi ünlü isimlerin katılımıyla bir güzellik merkezi açmıştı. 

Nihat Doğan: Alişan'ı arayıp, özür diledim

“KEŞKE GÜZELLİK İŞLERİNE GİRMESEYDİM”

5 milyon TL harcayan Nihat Doğan, şubenin çok büyük zarar etmesiyle yok pahasına güzellik merkezini elinden çıkardı. Doğan, 2. Sayfa’nın haberine göre, yakın çevresine “Keşke franchising almasaydım ve güzellik işlerine girmeseydim” diye dert yandı.?

5 milyon TLye güzellik merkezi açan Nihat Doğan, zarara uğrayınca mekanını devretti
Nihat Doğan'ın gözyaşları!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM