4. Yılın En’leri Ödül Töreni için Start verildi

Göktürk ve Kemerburgaz İş İnsanları Derneği ve Göktürk Dergisi’nin birlikte düzenleyeceği 4. Yılın En’leri Ödül Töreni için geri sayım başladı.
“Göktürk Dergisi” ve ‘’Göktürk Kemerburgaz İş İnsanları Derneği’’ ile birlikte düzenlenen “4. Yılın En’leri Ödül Töreni” 450 kişilik Göktürk Okyanus Salonu’nda 21 Mayıs 2022 Cumartesi saat 19.00’da yapılacaktır.

Kurulduğu ilk günden bu yana birbirinden renkli ve eğlenceli organizasyonlara imza atan Göktürk Dergisi’nin ödül töreninin dördüncüsü , 21 Mayıs ‘da düzenlenecek. Geçen sene düzenlenen ve ulusal medya platformlarında yoğun ilgi gören ”Yılın En’leri Ödül Töreni” bu yıl iş, sanat, spor ve medya çevrelerinden birçok isimi bir araya getirecek. Katılımın özel davetiyeyle gerçekleşeceği ödül töreni, Törende alanında duayen isimlere farklı kategorilerde çeşitli ödüller verilecek. Göktürk Dergisi imtiyaz sahibi Ümit Öner tarafından büyük bir özveriyle düzenlenen “Yılın En’leri Ödül Töreni” Bahar Eren Sayın ve Tayyar Işıksaçan ‘nın sunumuyla yapılacak.

Sanat ve iş camiasından geleceklerin dışında protokolün de yer alacağı gece için hazırlıklara başlandı.

Ödül Töreni sonrası Faruk Emre’nin konser vereceği eğlenceli geceye herkes davetli olacak.

Önceki HaberPamuk Şeker’i İle Dikkat Çekiyor…
Sonraki HaberMERYEM BOZ SPOR AKADEMİ’DEN YENİ BİR FARKINDALIK HAREKETİ